Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Kolor oczek

Kolor oczek

Sfera/cylinder

Sfera/cylinder

Wyszukaj według danych z recepty

Sfera Cylinder Kategoria
OP
Sfera
Cylinder
OL
Sfera
Cylinder

Okulary do pływania korekcyjne

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-20 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Nasz sklep internetowy oferuje okulary korekcyjne do pływania i uprawiania innych sportów wodnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Okulary korekcyjne do pływania i wody

Dostępne są w wersjach z oczkami przyciemnionymi lub zupełnie przezroczystymi, regulowanymi opaskami oraz silikonowymi uszczelkami w różnych kolorach. Niektóre posiadają dodatkowo całkowitą ochronę przed promieniowaniem UV.

Wada wzroku oznacza trudności nie tylko z wyraźnym dostrzeganiem obiektów, ale także z czynnościami wymagającymi sprawności ruchowej, np. z uprawianiem sportów wodnych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie produkty, które ułatwią funkcjonowanie w różnych dziedzinach życia osobom zmagającym się z problemami ze wzrokiem.

Szczególnie cenna dla pływaków jest możliwość dobrania produktu dostosowanego do swojej wady wzroku: np. o różnych mocach dla oka prawego i lewego. Okulary na basen często już na etapie produkcji są wyposażane w oczka o konkretnej mocy, których nie można wymienić. Istnieją jednak modele, w których montuje się klasyczne szkła wykonane według zaleconej pacjentowi recepty. Takie produkty do pływania na basenie znajdziecie też w ofercie naszego sklepu internetowego. Szkła na basen mogą być montowane bezpośrednio w oprawce (jak w przypadku modelu Ocean RX) lub w znajdującej się wewnątrz oprawek wkładce korekcyjnej