Czat
Okulary do pływania korekcyjne

Wada wzroku oznacza trudności nie tylko z wyraźnym dostrzeganiem obiektów, ale także z czynnościami wymagającymi sprawności ruchowej, np. z uprawianiem sportów wodnych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie produkty, które ułatwią funkcjonowanie w różnych dziedzinach życia osobom zmagającym się z problemami ze wzrokiem.

Okulary korekcyjne ...

Wada wzroku oznacza trudności nie tylko z wyraźnym dostrzeganiem obiektów, ale także z czynnościami wymagającymi sprawności ruchowej, np. z uprawianiem sportów wodnych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie produkty, które ułatwią funkcjonowanie w różnych dziedzinach życia osobom zmagającym się z problemami ze wzrokiem.

Okulary korekcyjne do wody

Nasz sklep internetowy oferuje okulary korekcyjne do pływania i uprawiania innych sportów wodnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dostępne są w wersjach z oczkami przyciemnionymi lub zupełnie przezroczystymi, regulowanymi opaskami oraz silikonowymi uszczelkami w różnych kolorach. Niektóre posiadają dodatkowo całkowitą ochronę przed promieniowaniem UV.

Szczególnie cenna dla pływaków jest możliwość dobrania produktu dostosowanego do swojej wady wzroku: np. o różnych mocach dla oka prawego i lewego. Okulary na basen często już na etapie produkcji są wyposażane w oczka o konkretnej mocy, których nie można wymienić. Istnieją jednak modele, w których montuje się klasyczne szkła wykonane według zaleconej pacjentowi recepty. Takie produkty do pływania na basenie znajdziecie też w ofercie naszego sklepu internetowego. Szkła na basen mogą być montowane bezpośrednio w oprawce (jak w przypadku modelu Ocean RX) lub w znajdującej się wewnątrz oprawek wkładce korekcyjnej

Więcej

Okulary do pływania korekcyjne 

11 produktów w tej kategorii
Sztywne etui do okularów do pływania
Plastikowe etui ochronne do okularów do pływania. Zabezpiecza soczewki okularów przed uszkodzeniem. Etui jest dostarczane beż żadnych nalepek i oznaczeń producenta.
25,00 zł
Okulary do pływania korekcyjne dla dzieci...
Shoptic - okulary do pływania z korekcją - wersja dla dzieci. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego - zestaw składa się z 2 kompletnych soczewek-oczek, 3 mostków, paska z regulacją i sztywnego etui - tuby.
126,00 zł
HILCO korekcyjne - okulary do pływania dla...
Hilco - okulary do pływania z korekcją dla dzieci i młodzieży. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, doboru różnych kolorów uszczelek oraz wykończenia. 100% ochrony przed UV, wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów, uszczelki wykonane z silikonu.
175,00 zł
Okulary DELUXE - do pływania korekcyjne...
Wysokiej jakości okulary do pływania korekcyjne DELUXE dla dorosłych - z korekcją sferyczną. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, oraz wyboru 2 zestawów kolorystycznych. Antyalergiczne (np. brak lateksu). Odporne na słoną wodę. Łatwe dopasowanie opaski dzięki systemowi clip. Moce soczewek od +6,00 do -10 dpt. P/L można montować...
189,00 zł
Okulary do pływania korekcyjne dla...
Okulary do pływania z korekcją Shoptic - dla dorosłych i starszych dzieci (od 12 lat). Zakres możliwych mocy sf -7.00 do +6,00 dptr, możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego.
135,00 zł
Okulary do pływania korekcyjne dla dzieci...
Okulary do pływania z korekcją dla dzieci - View. Rozmiarowo większy model od okularów dla dzieci Shoptic. Wersja kolorystyczna - tylko niebieska. Wymiary oczek: Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego - zestaw składa się z 2 kompletnych soczewek, mostka i paska z regulacją.
159,00 zł
HILCO korekcyjne - okulary do pływania dla...
Hilco - okulary do pływania z korekcją dla dorosłych. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, doboru różnych kolorów uszczelek oraz wykończenia. 100% ochrony przed UV, wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów, uszczelki wykonane z silikonu.
175,00 zł
Okulary pływackie korekcyjne dla dzieci -...
Okulary korekcyjne do pływania Shoptic dla dzieci - sferyczne i astygmatyczne. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla sfery i cylindra . Możliwa korekcja sfery i cylindra - moce sfery +/-6,00 cylindra +/-3,00 Szkła korekcyjne o grubości standardowej wykonujemy w zakresie +/- 4,00 cyl. do 2,00. Szkła...
259,00 zł
Okulary pływackie korekcyjne dla dorosłych...
Shoptic - okulary korekcyjne do pływania dla dorosłych z zamontowanymi optycznymi szkłami korekcyjnymi. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla sfery i cylindra - maksymalna sumaryczna moc sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku (+ lub -), którą możemy zamontować do okularów, wynosi 6.00 dpt....
269,00 zł
Okulary do pływania korekcyjne dla...
Okulary do pływania Ocean RX dla dorosłych z zamontowanymi szkła korekcyjnymi w pełnym zakresie mocy sfery i cylindra. Zakres możliwych mocy sf: +/- 10.00 dpt, cyl. 4.00 dpt - suma sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku nie może przekraczać mocy 10.00 dpt. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla...
635,00 zł
Okulary do pływania korekcyjne dla dzieci...
Okulary do pływania Ocean RX dla dzieci z zamontowanymi szkła korekcyjnymi w pełnym zakresie mocy sfery i cylindra. Zakres możliwych mocy sf: +/- 10.00 dpt, cyl. 4.00 dpt - suma sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku nie może przekraczać mocy 10.00 dpt. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla...
635,00 zł
Pokazano 1 - 11 z 11 produktów
Śledź nas w Facebook