Okulary do pływania korekcyjne

Okulary do pływania korekcyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dostępne w wersjach z oczkami przyciemnionymi lub zupełnie przejrzystymi. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego oraz doboru różnych kolorów uszczelek. Okulary pływackie z korekcją najczęściej mają oczka już w fazie produkcyjnej odlane z mocami. W tych modelach ma ...

Okulary do pływania korekcyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dostępne w wersjach z oczkami przyciemnionymi lub zupełnie przejrzystymi. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego oraz doboru różnych kolorów uszczelek. Okulary pływackie z korekcją najczęściej mają oczka już w fazie produkcyjnej odlane z mocami. W tych modelach ma możliwości uzyskania mocy poza specyfikacją producentów. Są jednak modele okularów, gdzie montuje się klasyczne szkła korekcyjne. W tym przypadku można wykonać okulary pływackie z korekcją praktycznie według zapisanej recepty. Takie modele to Ocean RX, gdzie bezpośrednio montuje się szkła korekcyjne w oprawkę okularków, czy okulary z wkładką korekcyjna Aquaviz, gdzie montujemy szkła w specjalnej, montowanej wewnątrz okularów, wkładce.

Więcej

Okulary do pływania korekcyjne 

12 produktów w tej kategorii
Okulary do pływania korekcyjne dla dzieci...
Shoptic - okulary do pływania z korekcją - wersja dla dzieci. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego - zestaw składa się z 2 kompletnych soczewek-oczek, 3 mostków, paska z regulacją i sztywnego etui - tuby.
126,00 zł
Okulary do pływania korekcyjne dla...
Okulary do pływania z korekcją Shoptic - dla dorosłych i starszych dzieci (od 12 lat). Zakres możliwych mocy sf -7.00 do +6,00 dptr, możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego.
132,00 zł
HILCO korekcyjne - okulary do pływania dla...
Hilco - okulary do pływania z korekcją dla dzieci i młodzieży. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, doboru różnych kolorów uszczelek oraz wykończenia. 100% ochrony przed UV, wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów, uszczelki wykonane z silikonu.
175,00 zł
Okulary DELUXE - do pływania korekcyjne...
Wysokiej jakości okulary do pływania korekcyjne DELUXE dla dorosłych - z korekcją sferyczną. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, oraz wyboru 2 zestawów kolorystycznych. Antyalergiczne (np. brak lateksu). Odporne na słoną wodę. Łatwe dopasowanie opaski dzięki systemowi clip. Soczewki od +6,00 do -10 dpt. P/L można montować różną...
189,00 zł
Sztywne etui do okularów do pływania
Plastikowe etui ochronne do okularów do pływania. Zabezpiecza soczewki okularów przed uszkodzeniem. Etui jest dostarczane beż żadnych nalepek i oznaczeń producenta.
20,00 zł
Brak na magazynie
Okulary do pływania korekcyjne dla dzieci...
Okulary do pływania z korekcją dla dzieci - View. Rozmiarowo większy model od okularów dla dzieci Shoptic. Wersja kolorystyczna - tylko niebieska. Wymiary oczek: Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego - zestaw składa się z 2 kompletnych soczewek, mostka i paska z regulacją.
159,00 zł
HILCO korekcyjne - okulary do pływania dla...
Hilco - okulary do pływania z korekcją dla dorosłych. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, doboru różnych kolorów uszczelek oraz wykończenia. 100% ochrony przed UV, wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów, uszczelki wykonane z silikonu.
175,00 zł
Okulary pływackie korekcyjne dla dzieci -...
Shoptic - okulary korekcyjne do pływania dla dzieci. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla sfery i cylindra - maksymalna sumaryczna moc sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku (+ lub -), którą możemy zamontować do okularów, wynosi +5,00 do -4.00 dpt.
239,00 zł
Okulary pływackie korekcyjne dla dorosłych...
Shoptic - okulary korekcyjne do pływania dla dorosłych z zamontowanymi optycznymi szkłami korekcyjnymi.Korekcja sfery i cylindra. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla sfery i cylindra - maksymalna sumaryczna moc sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku (+ lub -), którą możemy zamontować do...
269,00 zł
Okulary do pływania Aquaviz black - z...
Okulary korekcyjne do pływania Aquaviz - z wkładką korekcyjną umożliwiającą montaż szkieł korekcyjnych w szerokim zakresie sfery i cylindra. Wykonane z czarnego, hipoalergicznego materiału, w kolorze czarnym. - 100% ochrony przed UV, - wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów - anti-fog, - uszczelki wykonane z hipoalergicznego tworzywa.
279,00 zł
Okulary do pływania korekcyjne dla...
Okulary do pływania Ocean RX dla dorosłych z zamontowanymi szkła korekcyjnymi w pełnym zakresie mocy sfery i cylindra. Zakres możliwych mocy sf: +/- 10.00 dpt, cyl. 4.00 dpt - suma sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku nie może przekraczać mocy 10.00 dpt. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla...
635,00 zł
Okulary do pływania korekcyjne dla dzieci...
Okulary do pływania Ocean RX dla dzieci z zamontowanymi szkła korekcyjnymi w pełnym zakresie mocy sfery i cylindra. Zakres możliwych mocy sf: +/- 10.00 dpt, cyl. 4.00 dpt - suma sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku nie może przekraczać mocy 10.00 dpt. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla...
635,00 zł
Pokazano 1 - 12 z 12 produktów
Śledź nas w Facebook