Zadaj pytanie

Okulary do pływania z korekcją, w rozmiarach dla dorosłych. Możliwość wyboru różnych mocy dla OP i OL. W niektórych modelach możliwość zamontowania pełnej korekcji sfero-cylindrycznej.

Dla dorosłych 

10 produktów w tej kategorii
Oczko z korekcją do okularów pływackich Shoptic w wersji dla dorosłych. Dowolne oko - prawe lub lewe
39,00 zł
Zestaw montażowy - zestaw uszczelki oczek oraz gumka na głowę - do okularów pływackich Shoptic dla dorosłych. Kolory do wyboru: czarny i niebieski
49,00 zł
Wyprzedaż okularów do pływania z korekcją - SPECXS. Zostały ostatnie pary soczewek: -7,00 i do pary -5,50 +1,00 i do pary +6,00 Zestaw składa się z 2 kompletnych soczewek, mostka i paska z regulacją.
75,00 zł
Shoptic - okulary do pływania z korekcją dla dorosłych i starszych dzieci(od 12 lat) . Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego - zestaw składa się z 2 kompletnych soczewek, mostka, paska z regulacją i etui.
123,00 zł
Hilco - okulary do pływania z korekcją dla dorosłych. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, doboru różnych kolorów uszczelek oraz wykończenia. - 100% ochrony przed UV, - wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów, - uszczelki wykonane z silikonu. 1
164,00 zł
DELUXE - okulary do pływania z korekcją dla dorosłych. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, oraz wyboru 2 zestawów kolorystycznych. Antyalergiczne (np. brak lateksu). Odporne na słoną wodę. Łatwe dopasowanie opaski dzięki systemowi clip. Soczewki do 10 dpt. P/L można montować różną moc. Regulowana opaska na głowę. W komplecie 3 mostki w...
179,00 zł
Okulary do pływania Aquaviz z wkładką korekcyjną umożliwiającą montaż soczewek korekcyjnych w szerokim zakresie sfery i cylindra. Wykonane z czarnego, hipoalergicznego materiału, w kolorze czarnym. - 100% ochrony przed UV, - wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów - anti-fog, - uszczelki wykonane z hipoalergicznego tworzywa.
234,00 zł
Okulary do pływania Aquaviz z wkładką korekcyjną umożliwiającą montaż soczewek korekcyjnych w szerokim zakresie sfery i cylindra. Wykonane z transparentnego, hipoalergicznego materiału, w kolorze blue-white. - 100% ochrony przed UV, - wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów - anti-fog, - uszczelki wykonane z hipoalergicznego tworzywa.
234,00 zł
Shoptic - okulary korekcyjne do pływania dla dorosłych z zamontowanymi optycznymi szkłami korekcyjnymi. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla sfery i cylindra - maksymalna sumaryczna moc sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku (+ lub -), którą możemy zamontować do okularów, wynosi 4.00 dpt.
269,00 zł
Okulary do pływania dla dorosłych z zamontowanymi szkła korekcyjnymi w pełnym zakresie mocy sfery i cylindra. Zakres możliwych mocy sf: +/- 10.00 dpt, cyl. 4.00 dpt - suma sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku nie może przekraczać mocy 10.00 dpt. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla sfery i...
534,00 zł
Pokazano 1 - 10 z 10 produktów
Śledź nas w Facebook
Śledź nas w Google plus