Czat

Okulary do pływania z korekcją, w rozmiarach dla dorosłych. Możliwość wyboru różnych mocy dla OP i OL. W niektórych modelach możliwość zamontowania pełnej korekcji sfero-cylindrycznej.

Dla dorosłych 

10 produktów w tej kategorii
Sztywne etui do okularów do pływania
Plastikowe etui ochronne do okularów do pływania. Zabezpiecza soczewki okularów przed uszkodzeniem. Etui jest dostarczane beż żadnych nalepek i oznaczeń producenta.
20,00 zł
Oczko z korekcją do okularów pływackich...
Oczko z korekcją do okularów pływackich Shoptic w wersji dla dorosłych. Dowolne oko - prawe lub lewe
39,00 zł
Zestaw montażowy do okularów pływackich...
Zestaw montażowy - zestaw uszczelki oczek oraz gumka na głowę - do okularów pływackich Shoptic dla dorosłych. Kolory do wyboru: czarny i niebieski
64,00 zł
Okulary do pływania korekcyjne dla...
Okulary do pływania z korekcją Shoptic - dla dorosłych i starszych dzieci (od 12 lat). Zakres możliwych mocy sf -7.00 do +6,00 dptr, możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego.
126,00 zł
Okulary DELUXE - do pływania korekcyjne...
Wysokiej jakości okulary do pływania korekcyjne DELUXE dla dorosłych - z korekcją sferyczną. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, oraz wyboru 2 zestawów kolorystycznych. Antyalergiczne (np. brak lateksu). Odporne na słoną wodę. Łatwe dopasowanie opaski dzięki systemowi clip. Soczewki od +6,00 do -10 dpt. P/L można montować różną...
189,00 zł
HILCO korekcyjne - okulary do pływania dla...
Hilco - okulary do pływania z korekcją dla dorosłych. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, doboru różnych kolorów uszczelek oraz wykończenia. 100% ochrony przed UV, wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów, uszczelki wykonane z silikonu.
175,00 zł
Okulary do pływania Aquaviz Blue-White - z...
Okulary do pływania Aquaviz z wkładką korekcyjną umożliwiającą montaż soczewek korekcyjnych w szerokim zakresie sfery i cylindra. Wykonane z transparentnego, hipoalergicznego materiału, w kolorze blue-white. - 100% ochrony przed UV, - wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów - anti-fog, - uszczelki wykonane z hipoalergicznego tworzywa.
269,00 zł
Okulary do pływania Aquaviz black - z...
Okulary korekcyjne do pływania Aquaviz - z wkładką korekcyjną umożliwiającą montaż szkieł korekcyjnych w szerokim zakresie sfery i cylindra. Wykonane z czarnego, hipoalergicznego materiału, w kolorze czarnym. - 100% ochrony przed UV, - wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów - anti-fog, - uszczelki wykonane z hipoalergicznego tworzywa.
269,00 zł
Okulary pływackie korekcyjne dla dorosłych...
Shoptic - okulary korekcyjne do pływania dla dorosłych z zamontowanymi optycznymi szkłami korekcyjnymi.Korekcja sfery i cylindra. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla sfery i cylindra - maksymalna sumaryczna moc sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku (+ lub -), którą możemy zamontować do...
269,00 zł
Okulary do pływania korekcyjne dla...
Okulary do pływania Ocean RX dla dorosłych z zamontowanymi szkła korekcyjnymi w pełnym zakresie mocy sfery i cylindra. Zakres możliwych mocy sf: +/- 10.00 dpt, cyl. 4.00 dpt - suma sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku nie może przekraczać mocy 10.00 dpt. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla...
635,00 zł
Pokazano 1 - 10 z 10 produktów
Śledź nas w Facebook