Okulary Ray-Ban

Aktywne filtry

Okulary noszone przez celebrytów na całym świecie możecie zamówić prosto z włoskiego magazynu za pośrednictwem naszego salonu internetowego. Oryginalne okulary Ray-Ban dostępne są w wersji przeciwsłonecznej lub tradycyjnej, ze szkłami korygującymi wadę wzroku. Zastosowane w nich oprawki są uniwersalne, w naszym sklepie można więc dobrać do nich szkła z powłoką antyrefleksyjną w różnych wariantach: Lux, pocieniane lub zabezpieczające przed promieniowaniem UV soczewki Crizal.

Oprawki korekcyjne Ray-Ban na co dzień i na plażę

Optyczny sklep internetowy oferuje najpopularniejsze oryginalne modele włoskiej marki: Clubmaster, Wayfarer, Aviator. Te modne okulary mogą pełnić rolę letniego akcesorium lub na stałe zagościć na naszej twarzy, jeśli uzupełnimy je o przezroczyste soczewki korekcyjne. Przy dużej krótkowzroczności warto zdecydować się na szkła wysokoindeksowe, zwane też pocienianymi.

Kultowe już modele przeciwsłoneczne uzupełniane są o szkła w różnych barwach, które zmieniają postrzeganie głębi, kolorystyki i kontrastu. W naszym sklepie internetowym możecie wybrać szkła zielone, brązowe, szare, niebieskie lub inne – w zależności od warunków oświetleniowych i planowanych aktywności. W oryginalne okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban wprawiamy również soczewki z powłoką antyrefleksyjną lub polaryzacyjną.