Zostaw wiadomość

Okulary do pływania z korekcją w rozmiarach dla dzieci. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego. Niektóre modele mają opcję montażu pełnego zakresu mocy sferycznej i cylindrycznej według zapisanej recepty od specjalisty

Dla dzieci 

6 produktów w tej kategorii
Plastikowe etui ochronne do okularów do pływania. Zabezpiecza soczewki okularów przed uszkodzeniem. Etui jest dostarczane beż żadnych nalepek i oznaczeń producenta.
20,00 zł
Shoptic - okulary do pływania z korekcją - wersja dla dzieci. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego - zestaw składa się z 2 kompletnych soczewek-oczek, 3 mostków, paska z regulacją i sztywnego etui - tuby.
123,00 zł
Hilco - okulary do pływania z korekcją dla dzieci i młodzieży. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, doboru różnych kolorów uszczelek oraz wykończenia. 100% ochrony przed UV, wewnętrzna powłoka chroniąca przed zaparowaniem okularów, uszczelki wykonane z silikonu.
164,00 zł
Okularów do pływania z korekcją dla dzieci - View. Rozmiarowo większy model od okularów dla dzieci Shoptic. Wersja kolorystyczna - niebieska i czarna. Wymiary oczek: Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego - zestaw składa się z 2 kompletnych soczewek, mostka i paska z regulacją.
159,00 zł
Shoptic - okulary korekcyjne do pływania dla dzieci. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla sfery i cylindra - maksymalna sumaryczna moc sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku (+ lub -), którą możemy zamontować do okularów, wynosi +5,00 do -4.00 dpt.
239,00 zł
Okulary do pływania dla dzieci z zamontowanymi szkła korekcyjnymi w pełnym zakresie mocy sfery i cylindra. Zakres możliwych mocy sf: +/- 10.00 dpt, cyl. 4.00 dpt - suma sfery i cylindra zapisanych w tym samym znaku nie może przekraczać mocy 10.00 dpt. Możliwość wyboru różnych mocy dla oka prawego i lewego, gradient mocy co 0,25 dptr - dla sfery i cylindra.
534,00 zł
Pokazano 1 - 6 z 6 produktów
Śledź nas w Facebook
Śledź nas w Google plus