Czat
Szkła lustrzanki

Lustrzane szkła okularowe korekcyjne

Powłoka lustrzana ma działanie refleksyjne w przeciwieństwie do antyrefleksu. Jest nałożona na przednią powierzchnię szkieł celem generowania odblasku w zadanym kolorze. Lustrzanka ma podwójne działanie:

  • estetyczne - z zewnątrz okulary wyglądają nieszablonowo, atrakcyjnie, modnie. Oczy są mniej widoczne niż w klasycznych szkłach przeciwsłonec...

Powłoka lustrzana ma działanie refleksyjne w przeciwieństwie do antyrefleksu. Jest nałożona na przednią powierzchnię szkieł celem generowania odblasku w zadanym kolorze. Lustrzanka ma podwójne działanie:

  • estetyczne - z zewnątrz okulary wyglądają nieszablonowo, atrakcyjnie, modnie. Oczy są mniej widoczne niż w klasycznych szkłach przeciwsłonecznych, co dodaje aury tajemniczości;
  • podnosi ochronę oczu przed nadmiernym światłem słonecznym - czyli dodatkowo zmniejsza ilość światła docierającego do oka.

kolory lustrzanek w szkłach E-Mirror firmy Essilor

Specjalnie dobrane parametry sprawiają, że lustrzany odblask może przybierać różne odcienie i kolory. Dodatkowo konkretny kolor lustrzanki zmienia swoje odcienie zależnie od kąta obserwacji szkieł. 

Szkła korekcyjne z efektem kolorowego lustra na przedniej powierzchni

Dostępne w kolorach odblasku: srebrny, złoty, czerwony, zielony, niebieski, fioletowy i innych.

Szkła lustrzane mogą być wyposażone dodatkowo w powłokę antyrefleksyjną, czyli antyrefleks, na wewnętrznej swojej powierzchni. Rolą antyrefleksu jest z kolei zwiększyć przejrzystość szkieł od strony oka, aby patrzenie było komfortowe, bez odblasków. Im bardziej ciemne szkła, tym bardziej konieczny jest antyrefleks od strony oczu, który zapewni wyraźnie, kontrastowe i komfortowe widzenie.

Tanie lustrzanki zerówki lub z korekcją to opcja magazynowa, gdzie szkła są wykonane na gotowo z zadanym kolorem samego szkła i lustrzanki.

Szkła lustrzanki wykonywane na zamówienie to już wyraźnie droższa inwestycja - płacimy za wykonanie szkła na zamówienie i nałożenie dwóch powłok cienkowarstwowych - lustrzanej i antyrefleksyjnej.

Dodatkowo można wyposażyć szkła lustrzane w zaawansowane powłoki hydrofowbowe i oleofobowe, co zdecydowanie ułatwi ich użytkowanie i czyszczenie. Topowym produktem w tej kategorii to szkła Xperio Mirrors firmy Essilor.

Więcej
3 produktów w tej kategorii
Przeciwsłoneczne szkła zerówki lustrzanki
Soczewki przeciwsłoneczne lustrzanki zerówki - bez mocy. Wysoka jakość optyczna, dobre odwzorowanie - brak załamań i zniekształceń obrazu. Dostępne kolory powłoki lustrzanej: niebieski, zielony, różowy, fioletowy, czerwony, żółty, złoto-brązowy. Idealne do wymiany zniszczonych szkieł przeciwsłonecznych w swoich ulubionych okularach.Cena za...
129,00 zł
Szkła lustrzanki korekcyjne Comfort Line...
Szkła korekcyjne i zerówki lustrzanki przeciwsłoneczne  Comfort Line 1.5 Mirror. Ochrona przeciwsłoneczna kategorii 3 - 85% zabarwienia. 95% filtracji promieniowania UV. Powłoka antyrefleksyjna AR Clean od strony oka zapewnia przejrzystość szkieł i zredukowany efekt odblasków przeszkadzających w widzeniu. Cena za parę szkieł z montażem do opraw...
250,00 zł
Szkła przeciwsłoneczne lustrzane Xperio...
Szkła korekcyjne przeciwsłoneczne lustrzanki Xperio Mirrors - recepturowe w pełnym zakresie mocy sfery i cylindra. Z barwieniem PHYSIO SUN zapewniającym: ochronę przed nadmiernym światłem słonecznym, 100% ochrony przeciwko UV, naturalną percepcję kolorów - ważne dla kierowców, stopień zabarwienia od 85% i 95%, dostępne w kolorach: brąz, szary,...
799,00 zł
Pokazano 1 - 3 z 3 produktów
Śledź nas w Facebook