Zostaw wiadomość

Szkła z zmiennym zabarwieniu, inaczej fotochromy, fotochromowe. Przyciemniają i rozjaśniają się w reakcji na zmienne natężenie promieni słonecznych czy natężenie promieniowania UV. Najczęściej są dostępne w następujących wersjach kolorystycznych: brązowej, szarej i zielonej. Jeżeli jesteś kierowcą, pamiętaj o tym, że szyba samochodowa blokuje pr...

Szkła z zmiennym zabarwieniu, inaczej fotochromy, fotochromowe. Przyciemniają i rozjaśniają się w reakcji na zmienne natężenie promieni słonecznych czy natężenie promieniowania UV. Najczęściej są dostępne w następujących wersjach kolorystycznych: brązowej, szarej i zielonej. Jeżeli jesteś kierowcą, pamiętaj o tym, że szyba samochodowa blokuje promienie UV, przez co soczewki będą się jedynie nieznacznie przyciemniać lub w ogóle.

Najbardziej powszechnym typem fotochromów plastikowych (organicznych) są soczewki Transitions - obecnie w wersji Transitions VII Signature i Transitions XTRActive. Signature VII to uniwersalne fotochromy na co dzień - jasne i przejrzyste w pomieszczeniach, wersja XTRActive to szkła fotochromowe dla osób spędzających dużo czasu na zewnątrz i oczekujących mocniejszego zabarwienia szkieł.

Więcej

Uniwersalne fotochromowe 

31 produktów w tej kategorii
na stronie
Pokazano 1 - 20 z 31 produktów
Śledź nas w Facebook
Śledź nas w Google plus