Filtruj według

Cena

Cena

  • 54,00 zł - 810,00 zł

Kolor

Kolor

Szerokość tarczy

Szerokość tarczy

Wysokość tarczy

Wysokość tarczy

Mostek

Mostek

Szerokość oprawki

Szerokość oprawki

Długość zausznika

Długość zausznika

Materiał oprawki

Materiał oprawki

Fason

Fason

Wyszukaj według danych z recepty

Sfera Cylinder Kategoria
OP
Sfera
Cylinder
OL
Sfera
Cylinder

Męskie

Jest 200 produktów.

Pokazano 1-20 z 200 pozycji

Aktywne filtry

Oferta naszego sklepu online obejmuje nie tylko produkty dla Pań i dzieci, ale również okulary męskie. W tej kategorii zebraliśmy więc oprawki dla Panów, pochodzące od różnych marek, np. B&S, Cerrera, Exess, Ray-Ban czy Jens Hagen.

Dostępne okulary różnią się kolorystyką, wymiarami poszczególnych elementów oraz ceną. Szerokość tarczy, w zależności od modelu, waha się od 46 do 58 mm, z kolei wysokość od 22 do 50 mm. W najmniejszych modelach mostek ma 14 mm, zaś w największych 23 mm. W ofercie znajdują się oprawki męskie z zausznikami w d kilku długościach, od 130 mm do 150 mm.

Artykuły z naszego sklepu online zostały wykonane z metalu o wykończeniu połyskującym, beta tytanu, Ultemu lub tworzywa. Są dostępne w wielu barwach, m.in. złotej, zielonej, czarnej, białej lub beżowej. Niektóre modele mają ramy transparentne bądź częściowo transparentne.

Do produktów z tej kategorii montujemy wybrane szkła o konkretnej mocy, z reguły z antyrefleksem. Istnieje możliwość wyboru szkieł z fotochromem lub zabarwionych na stałe.