Czat

Męskie oprawki okularowe

Oferta naszego sklepu online obejmuje nie tylko produkty dla Pań i dzieci, ale również okulary męskie. W tej kategorii zebraliśmy więc oprawki dla Panów, pochodzące od różnych marek, np. B&S, Cerrera, Exess, Ray-Ban czy Jens Hagen.

Dostępne okulary różnią się kolorystyką, wymiarami poszczególnych elementów oraz ceną. Szerokość tarczy, w zależn...

Oferta naszego sklepu online obejmuje nie tylko produkty dla Pań i dzieci, ale również okulary męskie. W tej kategorii zebraliśmy więc oprawki dla Panów, pochodzące od różnych marek, np. B&S, Cerrera, Exess, Ray-Ban czy Jens Hagen.

Dostępne okulary różnią się kolorystyką, wymiarami poszczególnych elementów oraz ceną. Szerokość tarczy, w zależności od modelu, waha się od 46 do 58 mm, z kolei wysokość od 22 do 50 mm. W najmniejszych modelach mostek ma 14 mm, zaś w największych 23 mm. W ofercie znajdują się oprawki męskie z zausznikami w d kilku długościach, od 130 mm do 150 mm.

Artykuły z naszego sklepu online zostały wykonane z metalu o wykończeniu połyskującym, beta tytanu, Ultemu lub tworzywa. Są dostępne w wielu barwach, m.in. złotej, zielonej, czarnej, białej lub beżowej. Niektóre modele mają ramy transparentne bądź częściowo transparentne.

Do produktów z tej kategorii montujemy wybrane szkła o konkretnej mocy, z reguły z antyrefleksem. Istnieje możliwość wyboru szkieł z fotochromem lub zabarwionych na stałe.

Więcej
218 produktów w tej kategorii
na stronie
Oprawki okulary korekcyjne Kamex KX-28 001...
Oprawki korekcyjne KX-28 firmy Kamex, wykonane z tworzywa - octanu celulozy (acetat). Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Kolor oprawek brązowy z transparentnym, połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Oprawki okulary męskie korekcyjne Barry...
Oprawki korekcyjne Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Kolor czarny połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
46,00 zł
Optimax OTX 20109 C męskie oprawki korekcyjne
Męskie oprawki korekcyjne Optimax 20109 C, duży rozmiar, kolor czarny na transparentnym połysk, zauszniki czarne połysk. Oprawki wykonane z tworzywa, zawiasy sztywne, bez tzw. flexów.  Możliwość montażu szkieł korekcyjnych do dali, bliży, szkieł progresywnych czy dwuogniskowych.
46,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-48 kolor 008 -...
Oprawki korekcyjne C-48 firmy Kamex, kolor czarny połysk. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych. Mogą być wykorzystywane jako okulary do czytania lekko zsunięte na nosie.
48,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-59 rozmiar...
Męskie duże oprawki korekcyjne Kamex C-59, rozmiar 54/20, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Kolor szary transparentny. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
48,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Barry kolor...
Męskie oprawki korekcyjne - Barry firmy Dec-Optica. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze szarym na transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
49,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Phil kolor...
Męskie oprawki - okulary korekcyjne Phil firmy Dekoptica, wykonane z tworzywa, w kolorze czarnym. Zauszniki klasyczne - bez flexów.Rozmiar oprawek - średni. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
49,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex KX-5 rozmiar...
Męskie oprawki korekcyjne KX-5 firmy Kamex. Klasyczny prostokątny fason, kolor szylkretowy połysk. Wykonane z tworzywa, zauszniki elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu soczewek przejrzystych, fotochromowych i przeciwsłonecznych.
49,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Matin kolor...
Męskie oprawki - okulary korekcyjne Matin firmy Dekoptica, wykonane z tworzywa, w kolorze granatowym na transparentnym. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
49,00 zł
Oprawki korekcyjne Matin kolor szary z...
Męskie oprawki - okulary korekcyjne Matin firmy Dekoptica, wykonane z tworzywa, w kolorze szara góra,  transparentny dół. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
49,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Matin kolor...
Męskie oprawki - okulary korekcyjne Matin firmy Dekoptica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
49,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex KX-5 rozmiar...
Męskie oprawki korekcyjne KX-5 firmy Kamex. Klasyczny prostokątny fason, kolor czarny połysk. Wykonane z tworzywa, zauszniki elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu soczewek przejrzystych, fotochromowych i przeciwsłonecznych.
49,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex KX-28 54/18 kolor...
Męskie oprawki korekcyjne KX-28 firmy Kamex, wykonane z tworzywa, szare cieniowane. Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
49,00 zł
Oprawki korekcyjne Barry kolor brązowy z...
Oprawki korekcyjne Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
49,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Phil kolor...
Męskie oprawki - okulary korekcyjne Phil firmy Dekoptica, wykonane z tworzywa, w kolorze szarym transparentnym. Zauszniki klasyczne - bez flexów.Rozmiar oprawek - średni. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
49,00 zł
Optimax OTX 20126 A męskie oprawki korekcyjne
Męskie oprawki korekcyjne Optimax 20126 C, kolor granatowy matowy, zauszniki granatowe.  Zauszniki wykonane z tworzywa, zawiasy sztywne, bez tzw. flexów.  Możliwość montażu szkieł korekcyjnych do dali, bliży, progresywnych czy dwuogniskowych. Do oprawek korekcyjnych Optimax 20068 C możemy zamontować większość szkieł korekcyjnych z naszej oferty. W tym...
59,00 zł
Oprawka korekcyjna bezobwódkowa Exess...
Oprawki korekcyjne produkcji włoskiej - Exess. Wiercone - bezobwódkowe, tzw. patentki. Wykonane z bardzo elastycznego materiału, zauszniki bez zawiasów. Bardzo lekkie i wytrzymałe. Kolor: błękit transparentny z delikatnym niebieskim paskiem.
349,00 zł
Ray Ban rb 7047 kol. 5482 rozm. 54/17 -...
Oprawa korekcyjna Ray Ban rb7047, w kolorze 5482 - Matte Grey, rozmiar 54/17. Uniwersalna, pełna, wykonana z nylonu - bardzo lekka.
364,00 zł
Ray Ban rb 7047 kol. 2000 rozm. 56/17 -...
Oprawa korekcyjna uniwersalna, pełna, wykonana z nylonu - bardzo lekka. Ray Ban rb7047, w kolorze 2000 - Shiny Black, rozmiar 56/17.
364,00 zł
Oprawki korekcyjne Bob kolor brązowy z...
Oprawki korekcyjne Bob firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
40,00 zł
Brak na magazynie
Pokazano 1 - 20 z 218 produktów
Śledź nas w Facebook