Czat

Męskie oprawki okularowe

Oferta naszego sklepu online obejmuje nie tylko produkty dla Pań i dzieci, ale również okulary męskie. W tej kategorii zebraliśmy więc oprawki dla Panów, pochodzące od różnych marek, np. B&S, Cerrera, Exess, Ray-Ban czy Jens Hagen.

Dostępne okulary różnią się kolorystyką, wymiarami poszczególnych elementów oraz ceną. Szerokość tarczy, w zależn...

Oferta naszego sklepu online obejmuje nie tylko produkty dla Pań i dzieci, ale również okulary męskie. W tej kategorii zebraliśmy więc oprawki dla Panów, pochodzące od różnych marek, np. B&S, Cerrera, Exess, Ray-Ban czy Jens Hagen.

Dostępne okulary różnią się kolorystyką, wymiarami poszczególnych elementów oraz ceną. Szerokość tarczy, w zależności od modelu, waha się od 46 do 58 mm, z kolei wysokość od 22 do 50 mm. W najmniejszych modelach mostek ma 14 mm, zaś w największych 23 mm. W ofercie znajdują się oprawki męskie z zausznikami w d kilku długościach, od 130 mm do 150 mm.

Artykuły z naszego sklepu online zostały wykonane z metalu o wykończeniu połyskującym, beta tytanu, Ultemu lub tworzywa. Są dostępne w wielu barwach, m.in. złotej, zielonej, czarnej, białej lub beżowej. Niektóre modele mają ramy transparentne bądź częściowo transparentne.

Do produktów z tej kategorii montujemy wybrane szkła o konkretnej mocy, z reguły z antyrefleksem. Istnieje możliwość wyboru szkieł z fotochromem lub zabarwionych na stałe.

Więcej
197 produktów w tej kategorii
na stronie
Oprawki korekcyjne Optimax otx 20083 C unisex
Uniwersalne oprawki korekcyjne Optimax otx 20083 C - styl lenonki. Kolor frontu oprawy granatowy na czerwonym, matowy, zauszniki granatowy na czerwonym, matowy, z tworzywa, sztywne, bez tzw. flexów, do montażu szkieł przejrzystych, fotochromowych i przeciwsłonecznych, rozmiar mały/średni - 49/19. Do oprawek korekcyjnych Optimax 20083 C możemy...
49,00 zł
Oprawki korekcyjne Optimax otx 20083 F unisex
Uniwersalne oprawki korekcyjne Optimax otx 20083 F - styl lenonki. Kolor frontu oprawy burgund na malinowym, połysk, zauszniki burgund na malinowym, połysk, z tworzywa, sztywne, bez tzw. flexów, do montażu szkieł przejrzystych, fotochromowych i przeciwsłonecznych, rozmiar mały/średni - 49/19. Do oprawek korekcyjnych Optimax 20083 F możemy...
49,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-40 rozm. 46/23...
Oprawki korekcyjne C-40 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Kolor czarny połysk - kod koloru 008. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Szeroki mostek.  Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych. Idealne do wysokich mocy do czytania.
54,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-40 rozm. 46/23...
Oprawki korekcyjne C-40 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Kolor czarny z transparentnym - kod koloru 002. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
54,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Matin kolor...
Męskie oprawki korekcyjne Matin firmy Dekoptica, wykonane z tworzywa kolor brązowy. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
54,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Kamex C-23 col....
Oprawki / okulary korekcyjne C-23 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Kolor czarny z transparentnym - 002. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
55,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Kamex C-47 col....
Oprawki korekcyjne C-47 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Kolor szary z transparentnym - 002. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
56,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-48 50/20 kolor...
Oprawki korekcyjne C-48 firmy Kamex, kolor czarny z transparentnym.  Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych. Mogą być wykorzystywane jako okulary do czytania lekko zsunięte na nosie.
58,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-48 kolor 008 -...
Oprawki korekcyjne C-48 firmy Kamex, kolor czarny połysk. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych. Mogą być wykorzystywane jako okulary do czytania lekko zsunięte na nosie.
58,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-54 kolor 002...
Męskie oprawki korekcyjne C-54 firmy Kamex, czarne z transparentnym, z tworzywa. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
59,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-54 50/19 kolor...
Męskie oprawki korekcyjne C-54 firmy Kamex, czarny połysk, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, sztywne bez tzw. flexów. Oprawki C-54 nadają się do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
59,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Kamex C-54...
Męskie oprawki korekcyjne C-54 firmy Kamex, szare transparentne, z tworzywa. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
59,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex KX-5 kolor 196...
Męskie oprawki korekcyjne KX-5 firmy Kamex. Klasyczny prostokątny fason, kolor czarny połysk z czerwonymi zausznikami. Wykonane z tworzywa, zauszniki elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu soczewek przejrzystych, fotochromowych i przeciwsłonecznych.
65,00 zł
Oprawki korekcyjne Gilbert kolor czarny,...
Uniwersalne oprawki korekcyjne Gilbert firmy Dek Optica, fason tzw. owalny. Kolor czarny, zauszniki czarne. Wykonane z tworzywa, zauszniki sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł okularowych przejrzystych, fotochromowych i przeciwsłonecznych.
65,00 zł
Ray Ban rb 7047 kol. 5482 rozm. 54/17 -...
Oprawa korekcyjna Ray Ban rb7047, w kolorze 5482 - Matte Grey, rozmiar 54/17. Uniwersalna, pełna, wykonana z nylonu - bardzo lekka.
364,00 zł
Ray Ban rb 7047 kol. 2000 rozm. 56/17 -...
Oprawa korekcyjna uniwersalna, pełna, wykonana z nylonu - bardzo lekka. Ray Ban rb7047, w kolorze 2000 - Shiny Black, rozmiar 56/17.
364,00 zł
Oprawka korekcyjna bezobwódkowa Exess...
Oprawki korekcyjne produkcji włoskiej - Exess. Wiercone - bezobwódkowe, tzw. patentki. Wykonane z bardzo elastycznego materiału, zauszniki bez zawiasów. Bardzo lekkie i wytrzymałe. Kolor: błękit transparentny z delikatnym niebieskim paskiem.
419,00 zł
Oprawka korekcyjna bezobwódkowa Exess...
Oprawki korekcyjne wiercone - bezobwódkowe, tzw. patentki, produkcji włoskiej -Exess. W kolorze transparentnym. Dostępne w kształcie: LC (bardziej ostro zakończone kształty), LB (bardziej owalne kształty). AG (kształt bardziej prostokątny, ostrzejsze kształty)  Wykonane z bardzo elastycznego materiału, zauszniki bez zawiasów. Bardzo lekkie i...
419,00 zł
Oprawka korekcyjna bezobwódkowa Exess...
Oprawki korekcyjne produkcji włoskiej - Exess Justy AG M901. Wiercone - bez obwódkowe, tzw. patentki. W kolorze transparentnym, z delikatnym czarnym wzorkiem Wykonane z bardzo elastycznego materiału, zauszniki bez zawiasów. Bardzo lekkie i wytrzymałe. Kształt szkieł określany AG, LC, LB otrzymujemy od dostawcy losowo. Na życzenie możemy sprowadzić...
419,00 zł
Oprawki korekcyjne Bob kolor brązowy z...
Oprawki korekcyjne Bob firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
50,00 zł
Brak na magazynie
Pokazano 1 - 20 z 197 produktów
Śledź nas w Facebook