Zostaw wiadomość

Męskie oprawki okularowe wykonane z różnych materiałów, do montażu szkieł (soczewek) korekcyjnych do korekcji wzroku do dali, bliży czy odległości pośrednich. Szkła okularowe z reguły są oferowane z antyrefleksem, ale dodatkowo mogą być fotochromowe, czyli zmieniające swoje zabarwienie na słońcu czy zabarwione na stale - przeciwsłoneczne.

Męskie 

218 produktów w tej kategorii
na stronie
Oprawki korekcyjne męskie do czytania - Alex firmy Dec-Optica. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze czarnym na transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki korekcyjne męskie do czytania - Alex firmy Dec-Optica. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze szarym z transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki korekcyjne Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
44,00 zł
Oprawki korekcyjne męskie - Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze szarym na transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
44,00 zł
Oprawki korekcyjne KX-31 firmy Kamex, wykonane z tworzywa - octanu celulozy (acetat). Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Kolor oprawek czarny połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Oprawki korekcyjne KX-28 firmy Kamex, wykonane z tworzywa - octanu celulozy (acetat). Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Kolor oprawek brązowy z transparentnym, połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Męskie oprawki korekcyjne KX-28 firmy Kamex, wykonane z tworzywa - octanu celulozy (acetat). Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Kolor oprawek czarny połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Męskie duże oprawki korekcyjne Kamex C-59, rozmiar 54/20, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Kolor szary transparentny. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
48,00 zł
Męskie duże oprawki korekcyjne Kamex C-59, rozmiar 54/20, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Kolor czarny połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
48,00 zł
Oprawa korekcyjna metalowa, soczewki trzymane przez cięgno - żyłkę. Zauszniki metalowe z flexem - sprężynujące. Kolor: srebrny mat.
69,00 zł
Oprawa korekcyjna metalowa Boka model 295 w kolorze c2 - ciemna stal. Soczewki trzymane przez cięgno - żyłkę. Zauszniki metalowe z flexem - sprężynujące.
69,00 zł
Oprawa korekcyjna metalowa, soczewki trzymane przez cięgno - żyłkę. Kolor czarny, półmatowy. Zauszniki metalowe z flexem - sprężynujące.
69,00 zł
Oprawa korekcyjna metalowa Boka model 295 w kolorze c2 - mosiądz. Soczewki trzymane przez cięgno - żyłkę. Kolor mosiądz, półmatowy. Zauszniki metalowe z flexem - sprężynujące.
69,00 zł
Oprawa korekcyjna Boka mod. 251 kolor C1, metalowa, soczewki trzymane przez cięgno - żyłkę. Zauszniki metalowe z nasadkami z tworzywa, z flexem - sprężynujące. Kolor: złoty połysk.
69,00 zł
Jens Hagen JH 10175 A - męska oprawa okularowa metalowa. Rozmiar średni-duży 55/17. Kolor czarny na stalowym, matowy. Zauszniki elastyczne na tzw. flexach, czarne z szarym, metalowe.
125,00 zł
Jens Hagen JH 10204 a - męska oprawa okularowa - metalowa na żyłkę, duża - 58/16. Kolor czarny , matowy. Zauszniki elastyczne na flexach, czarne, metalowe.
125,00 zł
Oprawki korekcyjne bezramkowe, tzw. patentki. Uniwersalne, wykonane z beta-tytanu, czyli tytanu z domieszką innych metali. Zauszniki elastyczne składane, ze sztywnymi zawiasami. Kolor grafitowy.
229,00 zł
Oprawa okularowa korekcyjna marki Ray Ban - RB 7025, dostępna w kolorze 5719 - transparent grey/blue, w rozmiarze 55/17.
379,00 zł
Oprawki korekcyjne Bob firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
35,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki - okulary korekcyjne Matin firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Pokazano 1 - 20 z 218 produktów
Śledź nas w Facebook
Śledź nas w Google plus