Zostaw wiadomość

Męskie oprawki okularowe wykonane z różnych materiałów, do montażu szkieł (soczewek) korekcyjnych do korekcji wzroku do dali, bliży czy odległości pośrednich. Szkła okularowe z reguły są oferowane z antyrefleksem, ale dodatkowo mogą być fotochromowe, czyli zmieniające swoje zabarwienie na słońcu czy zabarwione na stale - przeciwsłoneczne.

Męskie 

217 produktów w tej kategorii
na stronie
Oprawki korekcyjne Bob firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
35,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki - okulary korekcyjne Matin firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa, w kolorze szara góra,  transparentny dół. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki - okulary korekcyjne Matin firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa, w kolorze czarnym. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki - okulary korekcyjne Matin firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki korekcyjne męskie do czytania - Alex firmy Dec-Optica. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze szarym z transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki korekcyjne męskie do czytania - Alex firmy Dec-Optica. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze czarnym na transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki korekcyjne Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki/okulary korekcyjne C-54 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki korekcyjne męskie - Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze szarym na transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki korekcyjne Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa - w kolorze czarnym z szarym (w rzeczywistości kolor szary jest bardziej wyrazisty - popiel, niż widoczny na zdjęciu). Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki korekcyjne Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Kolor czarny połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki korekcyjne Red Velvet 20103 A, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
44,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki korekcyjne Red Velvet 20103 A, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
44,00 zł
Oprawki korekcyjne Red Velvet 20102 A, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
44,00 zł
Oprawki korekcyjne KX-28 firmy Kamex, wykonane z tworzywa - octanu celulozy (acetat). Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Kolor oprawek czarny połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Oprawki korekcyjne KX-28 firmy Kamex, wykonane z tworzywa - octanu celulozy (acetat). Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Kolor oprawek brązowy z transparentnym, połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Oprawki korekcyjne C-57 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Oprawki korekcyjne KX-28 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Klasyczna oprawa okularowa męska, tworzywowa, pełna. Do montażu szkieł korekcyjnych jednoogniskowych, dwuogniskowych i progresywnych. Zauszniki sztywne - bez flexu. Kolor: CZARNY połysk - z transparentnymi paskami
45,00 zł
Brak na magazynie
Klasyczna oprawa okularowa męska, tworzywowa, pełna. Do montażu szkieł korekcyjnych jednoogniskowych, dwuogniskowych i progresywnych. Zauszniki sztywne - bez flexu. Kolor: granatowy na transparentnym połysk. Zauszniki granatowe na transparentnym.
45,00 zł
Brak na magazynie
Pokazano 1 - 20 z 217 produktów
Śledź nas w Facebook
Śledź nas w Google plus