Zostaw wiadomość

Męskie oprawki okularowe wykonane z różnych materiałów, do montażu szkieł (soczewek) korekcyjnych do korekcji wzroku do dali, bliży czy odległości pośrednich. Szkła okularowe z reguły są oferowane z antyrefleksem, ale dodatkowo mogą być fotochromowe, czyli zmieniające swoje zabarwienie na słońcu czy zabarwione na stale - przeciwsłoneczne.

Męskie 

217 produktów w tej kategorii
na stronie
Oprawki korekcyjne Bob firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
35,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki - okulary korekcyjne Matin firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa, w kolorze szara góra,  transparentny dół. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki - okulary korekcyjne Matin firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa, w kolorze czarnym. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki - okulary korekcyjne Matin firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki korekcyjne męskie do czytania - Alex firmy Dec-Optica. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze szarym z transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki korekcyjne męskie do czytania - Alex firmy Dec-Optica. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze czarnym na transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki korekcyjne Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa - w kolorze czarnym z szarym (w rzeczywistości kolor szary jest bardziej wyrazisty - popiel, niż widoczny na zdjęciu). Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki korekcyjne Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Oprawki/okulary korekcyjne C-54 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki korekcyjne Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Kolor czarny połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki korekcyjne męskie - Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze szarym na transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
39,00 zł
Męskie oprawki korekcyjne Optimax 20079 C, duży rozmiar, wykonane z tworzywa, zawiasy sztywne, bez tzw. flexów. Kolor frontu czarny na transparentnym, zauszniki jak front. Możwliwość montażu szkieł korekcyjnych do dali, bliży, progresywnych czy dwuogniskowych.
44,00 zł
Brak na magazynie
Męskie oprawki korekcyjne Optimax 20079 D, duży rozmiar, wykonane z tworzywa. Zawiasy sztywne, bez tzw. flexów. Kolor frontu granatowy (na zdjęciu jest czarny!) na transparentnym, zauszniki jak front. Możliwość montażu szkieł korekcyjnych do dali, bliży, progresywnych czy dwuogniskowych.
44,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki korekcyjne Red Velvet 20103 A, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
44,00 zł
Oprawki korekcyjne Red Velvet 20103 A, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
44,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki korekcyjne Red Velvet 20102 A, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
44,00 zł
Oprawki korekcyjne C-57 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Oprawki korekcyjne KX-28 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Klasyczna oprawa okularowa męska, tworzywowa, pełna. Do montażu szkieł korekcyjnych jednoogniskowych, dwuogniskowych i progresywnych. Zauszniki sztywne - bez flexu. Kolor: CZARNY połysk - z transparentnymi paskami
45,00 zł
Klasyczna oprawa okularowa męska, tworzywowa, pełna. Do montażu szkieł korekcyjnych jednoogniskowych, dwuogniskowych i progresywnych. Zauszniki sztywne - bez flexu. Kolor: granatowy na transparentnym połysk. Zauszniki granatowe na transparentnym.
45,00 zł
Pokazano 1 - 20 z 217 produktów
Śledź nas w Facebook
Śledź nas w Google plus