Czat

Oferta naszego sklepu online obejmuje nie tylko produkty dla Pań i dzieci, ale również okulary męskie. W tej kategorii zebraliśmy więc oprawki dla Panów, pochodzące od różnych marek, np. B&S, Cerrera, Exess, Ray-Ban czy Jens Hagen.

Dostępne okulary różnią się kolorystyką, wymiarami poszczególnych elementów oraz ceną. Szerokość tarczy, w zależn...

Oferta naszego sklepu online obejmuje nie tylko produkty dla Pań i dzieci, ale również okulary męskie. W tej kategorii zebraliśmy więc oprawki dla Panów, pochodzące od różnych marek, np. B&S, Cerrera, Exess, Ray-Ban czy Jens Hagen.

Dostępne okulary różnią się kolorystyką, wymiarami poszczególnych elementów oraz ceną. Szerokość tarczy, w zależności od modelu, waha się od 46 do 58 mm, z kolei wysokość od 22 do 50 mm. W najmniejszych modelach mostek ma 14 mm, zaś w największych 23 mm. W ofercie znajdują się oprawki męskie z zausznikami w d kilku długościach, od 130 mm do 150 mm.

Artykuły z naszego sklepu online zostały wykonane z metalu o wykończeniu połyskującym, beta tytanu, Ultemu lub tworzywa. Są dostępne w wielu barwach, m.in. złotej, zielonej, czarnej, białej lub beżowej. Niektóre modele mają ramy transparentne bądź częściowo transparentne.

Do produktów z tej kategorii montujemy wybrane szkła o konkretnej mocy, z reguły z antyrefleksem. Istnieje możliwość wyboru szkieł z fotochromem lub zabarwionych na stałe.

Więcej

Męskie oprawki okularowe

223 produktów w tej kategorii
na stronie
Optimax OTX 20065 D - męskie oprawki...
Męskie oprawki korekcyjne Optimax 20065 D, średni rozmiar, kolor czarny na brązowym połysk. Zauszniki jak front. Wykonane z tworzywa, zawiasy sztywne, bez tzw. flexów.  Możliwość montażu szkieł korekcyjnych do dali, bliży, progresywnych czy dwuogniskowych.
43,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne do czytania -...
Oprawki korekcyjne męskie do czytania - Alex firmy Dec-Optica. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze szarym z transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
44,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne do czytania -...
Oprawki korekcyjne męskie do czytania - Alex firmy Dec-Optica. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne - bez flexów. W kolorze czarnym na transparentnym. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
44,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Kamex KX-28...
Męskie oprawki korekcyjne KX-28 firmy Kamex, wykonane z tworzywa - octanu celulozy (acetat). Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Kolor oprawek czarny mat - kod 320. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Kamex KX-31 008...
Oprawki korekcyjne KX-31 firmy Kamex, wykonane z tworzywa - octanu celulozy (acetat). Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Kolor oprawek czarny połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
45,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Kamex C-47 col....
Oprawki / okulary korekcyjne C-47 firmy Kamex, wykonane z tworzywa.Kolor szary z transparentnym - 002. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
46,00 zł
Optimax OTX 20107 D męskie oprawki korekcyjne
Męskie oprawki korekcyjne Optimax 20107 D, średni rozmiar, kolor czarny na czerwonym matowy, zauszniki czarne na czerwonym matowe. Oprawki wykonane z tworzywa, zawiasy sztywne, bez tzw. flexów.  Możliwość montażu szkieł korekcyjnych do dali, bliży, szkieł progresywnych czy dwuogniskowych.
46,00 zł
Optimax OTX 20107 B męskie oprawki korekcyjne
Męskie oprawki korekcyjne Optimax 20107 B, średni rozmiar, kolor czarny matowy, zauszniki czarne gumowane. Oprawki wykonane z tworzywa, zawiasy sztywne, bez tzw. flexów.  Możliwość montażu szkieł korekcyjnych do dali, bliży, szkieł progresywnych czy dwuogniskowych.
46,00 zł
Oprawki okulary męskie korekcyjne Barry...
Oprawki korekcyjne Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Kolor czarny połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
46,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Kamex C-54...
Oprawki/okulary korekcyjne C-54 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
46,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-59 rozmiar...
Męskie duże oprawki korekcyjne Kamex C-59, rozmiar 54/20, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Kolor czarny połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
48,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex KX-5 rozmiar...
Męskie oprawki korekcyjne KX-5 firmy Kamex. Klasyczny prostokątny fason, kolor czarny połysk. Wykonane z tworzywa, zauszniki elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu soczewek przejrzystych, fotochromowych i przeciwsłonecznych.
49,00 zł
Oprawka korekcyjna bezobwódkowa Exess...
Oprawki korekcyjne produkcji włoskiej - Exess Justy AG M901. Wiercone - bez obwódkowe, tzw. patentki. Wykonane z bardzo elastycznego materiału, zauszniki bez zawiasów. Bardzo lekkie i wytrzymałe. W kolorze transparentnym, z delikatnym czarnym wzorkiem. Kształt szkieł określany AG, LC, LB otrzymujemy od dostawcy losowo. Na życzenie możemy...
319,00 zł
Oprawka korekcyjna bezobwódkowa Exess...
Oprawki korekcyjne produkcji włoskiej - Exess. Wiercone - bezobwódkowe, tzw. patentki. Wykonane z bardzo elastycznego materiału, zauszniki bez zawiasów. Bardzo lekkie i wytrzymałe. Kolor: błękit transparentny z delikatnym niebieskim paskiem.
319,00 zł
Oprawka korekcyjna bezobwódkowa Exess...
Oprawki korekcyjne wiercone - bezobwódkowe, tzw. patentki, produkcji włoskiej -Exess. Dostępne w kształcie: LC (bardziej ostro zakończone kształty), LB (bardziej owalne kształty). AG (kształt bardziej prostokątny, ostrzejsze kształty)  Wykonane z bardzo elastycznego materiału, zauszniki bez zawiasów. Bardzo lekkie i wytrzymałe. W kolorze...
319,00 zł
Ray Ban rb 7047 kol. 5482 rozm. 54/17 -...
Oprawa korekcyjna Ray Ban rb7047, w kolorze 5482 - Matte Grey, rozmiar 54/17. Uniwersalna, pełna, wykonana z nylonu - bardzo lekka.
349,00 zł
Ray Ban rb 7047 kol. 2000 rozm. 56/17 -...
Oprawa korekcyjna uniwersalna, pełna, wykonana z nylonu - bardzo lekka. Ray Ban rb7047, w kolorze 2000 - Shiny Black, rozmiar 56/17.
349,00 zł
Ray Ban rb 7029 kol. 2077 rozm. 55/17 -...
Oprawki korekcyjne z serii Active Lifestyle - Ray Ban rb 7029, dostępne w kolorze MATTE BLACK i w rozmiarze 55/17.
409,00 zł
Oprawki korekcyjne Bob kolor brązowy z...
Oprawki korekcyjne Bob firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
40,00 zł
Brak na magazynie
Optimax OTX 20107 E męskie oprawki korekcyjne
Męskie oprawki korekcyjne Optimax 20107 E, średni rozmiar, kolor czarny na szarym matowy, zauszniki czarne matowe. Oprawki wykonane z tworzywa, zawiasy sztywne, bez tzw. flexów.  Możliwość montażu szkieł korekcyjnych do dali, bliży, szkieł progresywnych czy dwuogniskowych.
46,00 zł
Pokazano 1 - 20 z 223 produktów
Śledź nas w Facebook