Męskie oprawki okularowe

Oferta naszego sklepu online obejmuje nie tylko produkty dla Pań i dzieci, ale również okulary męskie. W tej kategorii zebraliśmy więc oprawki dla Panów, pochodzące od różnych marek, np. B&S, Cerrera, Exess, Ray-Ban czy Jens Hagen.

Dostępne okulary różnią się kolorystyką, wymiarami poszczególnych elementów oraz ceną. Szerokość tarczy, w zależn...

Oferta naszego sklepu online obejmuje nie tylko produkty dla Pań i dzieci, ale również okulary męskie. W tej kategorii zebraliśmy więc oprawki dla Panów, pochodzące od różnych marek, np. B&S, Cerrera, Exess, Ray-Ban czy Jens Hagen.

Dostępne okulary różnią się kolorystyką, wymiarami poszczególnych elementów oraz ceną. Szerokość tarczy, w zależności od modelu, waha się od 46 do 58 mm, z kolei wysokość od 22 do 50 mm. W najmniejszych modelach mostek ma 14 mm, zaś w największych 23 mm. W ofercie znajdują się oprawki męskie z zausznikami w d kilku długościach, od 130 mm do 150 mm.

Artykuły z naszego sklepu online zostały wykonane z metalu o wykończeniu połyskującym, beta tytanu, Ultemu lub tworzywa. Są dostępne w wielu barwach, m.in. złotej, zielonej, czarnej, białej lub beżowej. Niektóre modele mają ramy transparentne bądź częściowo transparentne.

Do produktów z tej kategorii montujemy wybrane szkła o konkretnej mocy, z reguły z antyrefleksem. Istnieje możliwość wyboru szkieł z fotochromem lub zabarwionych na stałe.

Więcej
198 produktów w tej kategorii
na stronie
Oprawki korekcyjne Kamex C-40 rozm. 46/23...
Oprawki korekcyjne C-40 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Kolor czarny z transparentnym - kod koloru 002. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
54,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-40 rozm. 46/23...
Oprawki korekcyjne C-40 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Kolor czarny połysk - kod koloru 008. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Szeroki mostek.  Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych. Idealne do wysokich mocy do czytania.
54,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Kamex C-23 col....
Oprawki / okulary korekcyjne C-23 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Kolor czarny z transparentnym - 002. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
55,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Kamex C-47 col....
Oprawki korekcyjne C-47 firmy Kamex, wykonane z tworzywa. Kolor szary z transparentnym - 002. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
56,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-48 kolor 008 -...
Oprawki korekcyjne C-48 firmy Kamex, kolor czarny połysk. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych. Mogą być wykorzystywane jako okulary do czytania lekko zsunięte na nosie.
58,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-59 rozmiar...
Męskie duże oprawki korekcyjne Kamex C-59, rozmiar 54/20, wykonane z tworzywa.  Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Kolor szary transparentny. Do montażu szkieł korekcyjnych i zerówek przejrzystych , fotochromowych jak i przeciwsłonecznych.
58,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-48 kolor 186...
Męskie oprawki korekcyjne C-48 firmy Kamex, wykonane z tworzywa - octanu celulozy (acetat). Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Kolor oprawek czarne z czerwonym, wykończenie - połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
59,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-54 kolor...
Męskie oprawki korekcyjne C-54 firmy Kamex, kolor brązowy z transparentnym. Wykonane z tworzywa, zauszniki klasyczne, sztywne, szerokie, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
59,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-54 50/19 kolor...
Męskie oprawki korekcyjne C-54 firmy Kamex, czarny połysk, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, sztywne bez tzw. flexów. Oprawki C-54 nadają się do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
59,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-59 rozmiar...
Męskie duże oprawki korekcyjne Kamex C-59, rozmiar 54/20, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Kolor czarny połysk. Do montażu szkieł korekcyjnych i zerówek przejrzystych, fotochromowych jak i przeciwsłonecznych.
59,00 zł
Kamex C-57 007 męskie oprawki korekcyjne...
Męskie oprawki korekcyjne Kamex model C-57. Wykonane z tworzywa w kolorze szarym cieniowanym z połyskiem. Zauszniki klasyczne, sztywne bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
59,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Kamex C-54...
Męskie oprawki korekcyjne C-54 firmy Kamex, szare transparentne, z tworzywa. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
59,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex C-59 kolor...
Męskie duże oprawki korekcyjne Kamex C-59, rozmiar 54/20, wykonane z tworzywa, kolor brązowy 006. Zauszniki klasyczne, sztywne, bez tzw. flexów. Kolor brązowy transparentny połysk cieniowany. Do montażu szkieł korekcyjnych i zerówek przejrzystych, fotochromowych jak i przeciwsłonecznych.
59,00 zł
Oprawki korekcyjne Barry kolor brązowy z...
Oprawki korekcyjne Barry firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
59,00 zł
Oprawki korekcyjne Kamex KX-5 rozmiar...
Męskie oprawki korekcyjne KX-5 firmy Kamex. Klasyczny prostokątny fason, kolor czarny połysk - 008. Wykonane z tworzywa, zauszniki elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu szkieł korekcyjnych i zerówek przejrzystych, fotochromowych i przeciwsłonecznych.
69,00 zł
Oprawki okulary korekcyjne Kamex KX-28 001...
Męskie oprawki korekcyjne KX-28 firmy Kamex, kolor brązowy z transparentnym, połysk - kod 001. Wykonane z tworzywa - octanu celulozy (acetat). Zauszniki klasyczne, elastyczne, na tzw. flexach. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
69,00 zł
Oprawka korekcyjna bezobwódkowa Exess...
Oprawki korekcyjne wiercone - bezobwódkowe, tzw. patentki, produkcji włoskiej -Exess. W kolorze transparentnym. Dostępne w kształcie: LC (bardziej ostro zakończone kształty), LB (bardziej owalne kształty). AG (kształt bardziej prostokątny, ostrzejsze kształty)  Wykonane z bardzo elastycznego materiału, zauszniki bez zawiasów. Bardzo lekkie i...
419,00 zł
Oprawka korekcyjna bezobwódkowa Exess...
Oprawki korekcyjne produkcji włoskiej - Exess Justy AG M901. Wiercone - bez obwódkowe, tzw. patentki. W kolorze transparentnym, z delikatnym czarnym wzorkiem Wykonane z bardzo elastycznego materiału, zauszniki bez zawiasów. Bardzo lekkie i wytrzymałe. Kształt szkieł określany AG, LC, LB otrzymujemy od dostawcy losowo. Na życzenie możemy sprowadzić...
419,00 zł
Ray-Ban rb 7025 kol. 5719 rozm. 55/17 -...
Oprawa okularowa korekcyjna marki Ray Ban - RB 7025, dostępna w kolorze 5719 - transparent grey/blue, w rozmiarze 55/17.
449,00 zł
Oprawki korekcyjne Bob kolor brązowy z...
Oprawki korekcyjne Bob firmy Dec-Optica, wykonane z tworzywa. Zauszniki klasyczne - bez flexów. Do montażu szkieł korekcyjnych przejrzystych jak i przeciwsłonecznych.
50,00 zł
Brak na magazynie
Pokazano 1 - 20 z 198 produktów
Śledź nas w Facebook