Żyjemy w świecie, w którym wzrasta ilość i różnorodność oświetlenia, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Odczuwamy zmęczenie światłem i coraz częściej zmieniamy nasze zachowania, aby unikać refleksów świetlnych pojawiających się na okularach: zmieniamy ułożenie głowy, ciała, a nawet ściągamy okulary.

crizal sapphire - adaptacja do niekorzystnych warunków oświetlenia

Do tej pory powłoki antyrefleksyjne zapewniały efektywność dla prostopadłego do powierzchni soczewki kąta padania, uwzględniając jedynie promienie padające od frontu, pomiędzy -15° i +15°. Crizal® Sapphire™ UV to pierwsza powłoka antyrefleksyjna, która redukuje refleksy niezależnie od kąta padania światła, zarówno na przedniej, jak i na tylnej  powierzchni soczewki.

crizal sapphire uv antyrefleks 360

Zastosowanie nowoczesnej architektury antyrefleksu w zaawansowanej powłoce wielofunkcyjnej Crizal Sapphire UV zapewnia uzyskanie doskonałych efektów pod względem estetyki okularów:

estetyka okularów crizal sapphire

wygody i komfortu widzenia:

przejrzystość szkieł crizal sapphire uv

W naszej ofercie są soczewki magazynowe w atrakcyjnej, przystępnej cenie w najczęściej zamawianym zakresie mocy z cylindrem do 2,00 dioptrii oraz recepturowe, wykonywane na zamówienie w pełnym zakresie mocy sfery i cylindra (nawet do 4,00 dioptrii):

Szkła Crizal Sapphire UV