Filtruj według

Kategoria wiekowa

Kategoria wiekowa

Szerokość tarczy

Szerokość tarczy

Wysokość tarczy

Wysokość tarczy

Mostek

Mostek

Okulary sportowe Sziols

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Profesjonalne okulary sportowe ochronne Sziols INDOOR zostały opracowane z myślą o sportowcach, osobach aktywnie spędzających czas wolny oraz dzieciach które mają problem z uczestnictwem w zajęciach wychowania fizycznego z powodu obniżonej ostrości wzroku - mają problem z obserwacją sytuacji na boisku, z dostrzeżeniem partnerów z zespołu lub samej piłki. Okulary Sziols INDOOR zostały zaprojektowane tak, aby można było zamontować w nich szkła korekcyjne wykorzystywane do montażu w klasycznych okularach korekcyjnych. Dlatego możemy zaproponować montaż szkieł korekcyjnych (soczewek okularowych) wykonanych z najbardziej bezpiecznych materiałów - poliwęglanu i Trivex-u w zakresach +6.00 do -8.00 dioptrii.

Same okulary INDOOR sports spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i zapewniają użytkownikom nieograniczoną swobodę. Idealnie sprawdzają się w każdych sportach (szczególnie zespołowych), oraz wszędzie tam, gdzie wada wzroku uniemożliwia pełnię satysfakcji z codziennej aktywności fizycznej. Gładkie, ergonomiczne ochraniacze silikonowe zapewniają potrójną ochronę przed uderzeniami bocznymi

Okulary sportowe INDOOR Kids zostały opracowane specjalnie z myślą o dzieciach. Oprawa wykonana z poliwęglanu, wyposażona w znacznej grubości, "mięsiste" ochraniacze silikonowe na nos oraz skronie.  Brak elementów metalowych w oprawie, brak odprysków przy uderzeniach, boczne kanały wentylacyjne umożliwiające przepływ powietrza i ochronę przed parowaniem. Dodatkowo można stosować specjalne płyny przeciw zaparowaniu szkieł lub wybrać opcję szkieł nie parujących - Optifog.