Czat

Połówki - do czytania 

Oprawki okularowe do czytania, tzw. połówki. Ich niewielka wysokość pozwala podczas pracy z bliska na obserwację otoczenia ponad okularami bez wysiłku. Różne modele - od tworzywowych, po metalowe i na tzw. żyłkę, gdzie górna poprzeczka oprawy nie przeszkadza w obserwowaniu bliży i obszaru pośredniego.

7 produktów w tej kategorii
Oprawki Kamex P-6 połówki do czytania -...
Oprawki korekcyjne do czytania połówki - Kamex model P-6 w kolorze brązowym z transparentnym. Oprawki z tworzywa, zauszniki z tworzywa bez tzw. flexów - sztywne o długości 145 mm, rozmiar 51/20 Idealne dla osób nie wymagających korekcji do dali. Zapewniają swobodę obserwacji otoczenia nad okularami.
45,00 zł
Oprawki korekcyjne FRED - połówki do...
Oprawki/okulary korekcyjne połówki do czytania FRED, kolor czarny na transparentnym. Idealne dla osób nie korzystających z okularów do dali. Swoboda obserwacji otoczenia PONAD okularami.
54,00 zł
Oprawki korekcyjne FRED połówki do...
Oprawki/okulary korekcyjne połówki do czytania FRED, kolor ciemno brązowy na transparentnym. Idealne dla osób nie korzystających z okularów do dali. Swoboda obserwacji otoczenia PONAD okularami.
54,00 zł
Oprawki korekcyjne FRED połówki do...
Oprawki/okulary korekcyjne połówki do czytania FRED, kolor szary cieniowany. Idealne dla osób nie korzystających z okularów do dali. Swoboda obserwacji otoczenia PONAD okularami.
55,00 zł
BOKA Mod. 364 col. C2 - oprawki połówki...
Oprawki korekcyjne połówki do czytania metalowe - Boka mod. 364 kolor złoty połysk C2. Szkła trzymane przez cięgno - żyłkę. Zauszniki metalowe, z flexem - sprężynujące. Kolor: złoty połysk.
75,00 zł
BOKA Mod. 364 col. C3 - oprawki połówki...
Oprawa okularowa korekcyjna - połówka do czytania - model Boka 364 kolor C3, metalowa. Soczewki trzymane przez cięgno - żyłkę. Zauszniki metalowe, z flexem - sprężynujące. Kolor: grafit połysk.
75,00 zł
MEZZO mod. 10193 A - oprawki korekcyjne do...
Klasyczna męska oprawa połówkowa do czytania -  Mezzo 10193 A. Wykonana z metalu, żyłka trzymająca szkła w górnej ich części nie przeszkadza w patrzeniu nad okularami.
230,00 zł
Pokazano 1 - 7 z 7 produktów
Śledź nas w Facebook