Czat

Połówki - do czytania 

Oprawki okularowe do czytania, tzw. połówki. Ich niewielka wysokość pozwala podczas pracy z bliska na obserwację otoczenia ponad okularami bez wysiłku. Różne modele - od tworzywowych, po metalowe i na tzw. żyłkę, gdzie górna poprzeczka oprawy nie przeszkadza w obserwowaniu bliży i obszaru pośredniego.

13 produktów w tej kategorii
Oprawki korekcyjne FRED połówki do...
Oprawki/okulary korekcyjne połówki do czytania FRED, kolor brązowy cieniowany. Idealne dla osób nie korzystających z okularów do dali. Swoboda obserwacji otoczenia PONAD okularami.
45,00 zł
Oprawki korekcyjne FRED połówki do...
Oprawki/okulary korekcyjne połówki do czytania FRED, kolor szary cieniowany. Idealne dla osób nie korzystających z okularów do dali. Swoboda obserwacji otoczenia PONAD okularami.
45,00 zł
Oprawki korekcyjne FRED - połówki do...
Oprawki/okulary korekcyjne połówki do czytania FRED, kolor czarny na transparentnym. Idealne dla osób nie korzystających z okularów do dali. Swoboda obserwacji otoczenia PONAD okularami.
54,00 zł
Oprawki korekcyjne FRED połówki do...
Oprawki/okulary korekcyjne połówki do czytania FRED, kolor ciemno brązowy na transparentnym. Idealne dla osób nie korzystających z okularów do dali. Swoboda obserwacji otoczenia PONAD okularami.
54,00 zł
BOKA Mod. 364 col. C3 - oprawki połówki...
Oprawa okularowa korekcyjna - połówka do czytania - model Boka 364 kolor C3, metalowa. Soczewki trzymane przez cięgno - żyłkę. Zauszniki metalowe, z flexem - sprężynujące. Kolor: grafit połysk.
75,00 zł
MEZZO mod. 10193 A - oprawki korekcyjne do...
Klasyczna męska oprawa połówkowa do czytania -  Mezzo 10193 A. Wykonana z metalu, żyłka trzymająca szkła w górnej ich części nie przeszkadza w patrzeniu nad okularami.
230,00 zł
Oprawki korekcyjne PAUL - połówki do...
Oprawa okularowa połówka do czytania.Idealna dla osób nie wymagających korekcji do dali. Swoboda obserwacji otoczenia PONAD okularami.
43,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki korekcyjne PAUL - połówki do...
Oprawa okularowa połówka do czytania. Idealna dla osób nie wymagających korekcji do dali. Swoboda obserwacji otoczenia PONAD okularami.
43,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki korekcyjne do czytania Fresco F-196
Oprawki korekcyjne do czytania Fresco F-196. Wykonane z tworzywa, metodą wtryskową. Zausznki sztywne, bez tzw. flexów.
45,00 zł
Oprawki korekcyjne FRED połówki do...
Oprawki/okulary korekcyjne połówki do czytania FRED, kolor szary transparentny efekt metalik. Idealne dla osób nie korzystających z okularów do dali. Swoboda obserwacji otoczenia PONAD okularami.
45,00 zł
Brak na magazynie
BOKA Mod. 364 col. C2 - oprawki połówki...
Oprawki korekcyjne połówki do czytania metalowe - Boka mod. 364 kolor złoty połysk C2. Szkła trzymane przez cięgno - żyłkę. Zauszniki metalowe, z flexem - sprężynujące. Kolor: złoty połysk.
75,00 zł
Brak na magazynie
BOKA Mod. 364 col. C1 - oprawki połówki...
Oprawki korekcyjne połówki do czytania - Boka mod. 364 kolor C1, metalowe. Szkła trzymane przez cięgno - żyłkę. Zauszniki metalowe, z flexem - sprężynujące. Kolor: stalowy mat.
75,00 zł
Brak na magazynie
Oprawki korekcyjne do czytania połówki -...
Oprawki korekcyjne do czytania - połówki. Metalowe pełne, zauszniki elastyczne na tzw. flexie. Idealne dla osób nie wymagających korekcji do dali. Swoboda obserwacji otoczenia ponad okularami.
119,00 zł
Brak na magazynie
Pokazano 1 - 13 z 13 produktów
Śledź nas w Facebook