Płyny do czyszczenia soczewek okularowych 

Płyny do czyszczenia szkieł (soczewek) okularowych oraz całych okularów. Dostępne w wersjach bez dodatków, przeciw zaparowaniu, do szkieł z antyrefleksem czy dezynfekujące

16 produktów w tej kategorii
Chemax 2 - 25 ml - płyn przeciw...
Płyn do czyszczenia soczewek (szkieł) okularowych - Chemax 2. Pojemność 25 ml - idealna do kieszeni czy damskiej torebki. Jednocześnie chroni przed nadmiernym zaparowaniem soczewek po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia.
6,50 zł
Płyn do czyszczenia szkieł okularowych...
Płyn Izobłysk do czyszczenia soczewek/szkieł okularowych (również z antyrefleksem). Redukuje powstanie smug na soczewkach. Pojemność 15 cm3
8,90 zł
Płyn chroniący przed zaparowaniem i do...
Płyn chroniący przed zaparowaniem szkieł okularowych oraz do ich czyszczenia, również szkieł z antyrefleksem. Pojemność 15 cm3
9,50 zł
Płyn do czyszczenia Super Ottik czarny -...
Oryginalny włoski płyn do czyszczenia soczewek/szkieł  okularowych na bazie składników ziołowych - o wzmocnionym działaniu. Działa 2 dni. chroni przed nadmiernym zaparowaniem soczewek po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia, szybko usuwa tłuste plamy z soczewek, doskonały do antyrefleksu.
12,00 zł
Chemax 2 - 85 ml - płyn przeciw...
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych - Chemax 2. Pojemność 85 ml - średniej wielkości butelka, raczej do użytku stacjonarnego. Jednocześnie chroni przed nadmiernym zaparowaniem soczewek po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia.
13,00 zł
Płyn przeciw zaparowaniu Hayne Mist - 15 ml
Płyn do ochrony szkieł przed zaparowaniem - Hayne Mist. Idealny do okularów korekcyjnych, gogli narciarskich, oraz okularów do pływania. Chroni również przed zaparowaniem szkieł w okularach korekcyjnych po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia. Może być stosowany do soczewek z powłokami antyrefleksyjnymi.
22,00 zł 26,00 zł
Płyn Solano chroniący przed zaparowaniem...
Zestaw: płyn do czyszczenia soczewek / szkieł okularowych (również z antyrefleksem) z woreczkiem mikrofazowym w komplecie. Płyn redukuje zaparowanie soczewek, woreczek może służyć do przechowywania płynu jak i do czyszczenia szkieł. Polecane do wszelkich szkieł montowanych we wkładkach korekcyjnych do gogli narciarskich jak i w okularach sportowych....
26,00 zł
Płyn do czyszczenia szkieł okularowych...
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych (również z antyrefleksem). Redukuje powstanie smug na soczewkach. Płyn do szkieł nie jest dedykowany do oprawek okularowych. Uważać szczególnie z oprawkami z tworzywa. Duża pojemność - 150 cm3
28,00 zł
Chemax 3 - 25 ml - płyn do czyszczenia...
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych z antyrefleksem - Chemax 3. Pojemność 25 ml - idealna do kieszeni czy damskiej torebki. Redukuje powstanie smug na soczewkach.
6,50 zł
Chemax Care - 25 ml - płyn czyszczący i...
Płyn do czyszczenia i dezynfekcji całych okularów - soczewek (szkieł) i oprawek - Chemax Care. Pojemność 25 ml - mały, idealny do kieszeni czy damskiej torebki. Zalecany zwłaszcza dla osób cierpiących na alergię, lub z wrażliwą cerą.
7,00 zł
Płyn do czyszczenia Super Ottik - 33 ml
Oryginalny włoski płyn do czyszczenia soczewek/szkieł okularowych na bazie składników ziołowych. chroni przed nadmiernym zaparowaniem soczewek po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia, szybko usuwa tłuste plamy z soczewek, nie niszczy powłoki antyrefleksyjnej.
12,00 zł
Chemax 3 - 85 ml - płyn do czyszczenia...
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych z antyrefleksem - Chemax 3. Pojemność 85 ml - średniej wielkości butelka. Redukuje powstanie smug na soczewkach.
13,00 zł
Chemax Care - 85 ml - płyn czyszczący i...
Płyn do czyszczenia i dezynfekcji całych okularów - soczewek (szkieł) i oprawek - Chemax Care. Pojemność 85 ml. Zalecany zwłaszcza dla osób cierpiących na alergię, lub z wrażliwą cerą.
13,00 zł
Brak na magazynie
Chemax 2 - 125 ml - płyn przeciw...
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych - Chemax 2. Pojemność 125 ml - duża butelka idealna dla rodziny. Jednocześnie chroni przed nadmiernym zaparowaniem soczewek po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia.
22,90 zł
Chemax 3 - 125 ml - płyn do czyszczenia...
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych z antyrefleksem. Redukuje powstanie smug na soczewkach. Pojemność 125 ml - duża butelka do użytku stacjonarnego.
22,90 zł
Chemax Care 125 ml - płyn czyszczący i...
Płyn do czyszczenia i dezynfekcji całych okularów Chemax Care - soczewek (szkieł) i oprawek. Zalecany zwłaszcza dla osób cierpiących na alergię, lub z wrażliwą cerą. Pojemność 125 ml
22,90 zł
Pokazano 1 - 16 z 16 produktów
Śledź nas w Facebook