Zostaw wiadomość

Płyny do czyszczenia szkieł (soczewek) okularowych oraz całych okularów. Dostępne w wersjach bez dodatków, przeciw zaparowaniu, do szkieł z antyrefleksem czy dezynfekujące

Płyny do czyszczenia soczewek okularowych 

16 produktów w tej kategorii
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych z antyrefleksem - Chemax 3. Pojemność 25 ml - idealna do kieszeni czy damskiej torebki. Redukuje powstanie smug na soczewkach.
6,50 zł
Płyn do czyszczenia soczewek (szkieł) okularowych - Chemax 2. Pojemność 25 ml - idealna do kieszeni czy damskiej torebki. Jednocześnie chroni przed nadmiernym zaparowaniem soczewek po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia.
6,50 zł
Płyn do czyszczenia i dezynfekcji całych okularów - soczewek (szkieł) i oprawek - Chemax Care. Pojemność 25 ml - mały, idealny do kieszeni czy damskiej torebki. Zalecany zwłaszcza dla osób cierpiących na alergię, lub z wrażliwą cerą.
7,00 zł
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych (również z antyrefleksem). Redukuje powstanie smug na soczewkach Pojemność 15 cm3
8,90 zł
Płyn chroniący przed zaparowaniem szkieł okularowych oraz do ich czyszczenia, również szkieł z antyrefleksem. Pojemność 15 cm3
8,90 zł
Oryginalny włoski płyn do czyszczenia soczewek okularowych na bazie składników ziołowych. chroni przed nadmiernym zaparowaniem soczewek po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia, szybko usuwa tłuste plamy z soczewek, nie niszczy powłoki antyrefleksyjnej.
11,00 zł
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych z antyrefleksem - Chemax 3. Pojemność 85 ml - średniej wielkości butelka. Redukuje powstanie smug na soczewkach.
13,00 zł
Płyn do czyszczenia i dezynfekcji całych okularów - soczewek (szkieł) i oprawek - Chemax Care. Pojemność 85 ml. Zalecany zwłaszcza dla osób cierpiących na alergię, lub z wrażliwą cerą.
13,00 zł
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych - Chemax 2. Pojemność 125 ml - duża butelka idealna dla rodziny. Jednocześnie chroni przed nadmiernym zaparowaniem soczewek po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia.
22,90 zł
Płyn do czyszczenia i dezynfekcji całych okularów Chemax Care - soczewek (szkieł) i oprawek. Zalecany zwłaszcza dla osób cierpiących na alergię, lub z wrażliwą cerą. Pojemność 125 ml
22,90 zł
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych (również z antyrefleksem). Redukuje powstanie smug na soczewkach. Duża pojemność - 150 cm3
24,00 zł
Zestaw: płyn do czyszczenia soczewek okularowych (również z antyrefleksem) z woreczkiem mikrofazowym w komplecie. Płyn redukuje zaparowanie soczewek, woreczek może służyć do przechowywania płynu jak i do czyszczenia szkieł. Polecane do wszelkich szkieł montowanych we wkładkach korekcyjnych do gogli narciarskich jak i w okularach sportowych. Pojemność...
24,00 zł
Oryginalny włoski płyn do czyszczenia soczewek okularowych na bazie składników ziołowych - o wzmocnionym działaniu. Działa 2 dni. chroni przed nadmiernym zaparowaniem soczewek po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia, szybko usuwa tłuste plamy z soczewek, doskonały do antyrefleksu.
11,00 zł
Brak na magazynie
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych - Chemax 2. Pojemność 85 ml - średniej wielkości butelka, raczej do użytku stacjonarnego. Jednocześnie chroni przed nadmiernym zaparowaniem soczewek po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia.
13,00 zł
Płyn do ochrony szkieł przed zaparowaniem. - Idealny do okularów korekcyjnych, gogli narciarskich, oraz okularów do pływania - Chroni również przed zaparowaniem szkieł w okularach korekcyjnych po wejściu do ciepłego i wilgotnego pomieszczenia. - Może być stosowany do soczewek z powłokami antyrefleksyjnymi.
17,00 zł
Brak na magazynie
Płyn do czyszczenia soczewek okularowych z antyrefleksem. Redukuje powstanie smug na soczewkach. Pojemność 125 ml - duża butelka do użytku stacjonarnego.
22,90 zł
Pokazano 1 - 16 z 16 produktów
Śledź nas w Facebook
Śledź nas w Google plus