Czat

Łańcuszki 

Łańcuszki i sznureczki do okularów służące do zawieszania ich na szyi. W ten sposób okulary zawsze możemy mieć przy sobie, nawet kiedy ich nie używamy.

7 produktów w tej kategorii
Sznureczek do okularów z materiału
Łańcuszek-sznureczek do okularów. Wykonany z materiału w różnych kolorach. Długość: 66 cm.
5,00 zł
Taśma sportowa z neoprenu do okularów
Taśma sportowa z neoprenu (kauczuku syntetycznego) do przytrzymywania okularów na głowie. Długość - ok. 39 cm, szerokość - 2,2 cm
9,00 zł
Gumka silikonowa do okularów dla dzieci i...
Silikonowa gumka go okularów zabezpieczająca okulary przed upadkiem i uszkodzeniem w trakcie gier i zabaw. Długość w stanie nierozciągniętym - 42 cm.
9,50 zł
Gumka Hilco do okularów dla dzieci -...
Hilco - elastyczna gumka go okularów dla dzieci - niebieska. Zabezpieczająca okulary przed upadkiem i uszkodzeniem w trakcie gier i zabaw. Wykonana z elastycznego materiału. Maksymalna długość w stanie nierozciągniętym - 26 cm (mierzona od środków silikonowych oczek).
26,00 zł
Brak na magazynie
Gumka Hilco do okularów dla dzieci - zielona
Hilco - elastyczna gumka go okularów dla dzieci - zielona. Zabezpieczająca okulary przed upadkiem i uszkodzeniem w trakcie gier i zabaw. Wykonana z elastycznego materiału. Maksymalna długość w stanie nierozciągniętym - 26 cm (mierzona od środków silikonowych oczek).
26,00 zł
Brak na magazynie
Gumka Hilco do okularów dla dzieci i...
Elastyczna gumka go okularów dla dzieci i młodzieży - czarna - regulowana. Zabezpieczająca okulary przed upadkiem i uszkodzeniem w trakcie gier i zabaw. Wykonana z elastycznego materiału. Maksymalna długość w stanie nierozciągniętym - 26 cm (mierzona od środków silikonowych oczek). Szerokość 9-10 mm
26,00 zł
Brak na magazynie
Gumka Hilco do okularów dla dorosłych -...
Elastyczna guma go okularów Hilco dla dorosłych - regulowana z rozpinaną klamrą. Zabezpieczająca okulary przed upadkiem i uszkodzeniem w trakcie gier i aktywności fizycznej. Wykonana z elastycznego materiału. Maksymalna długość w stanie nierozciągniętym - 37 cm (mierzona od środków silikonowych oczek). Szerokość 11 mm.
26,00 zł
Brak na magazynie
Pokazano 1 - 7 z 7 produktów
Śledź nas w Facebook